János kurzus

Életem sokadik János kurzusán vettem részt ezen a nyáron. Ismét rá kellett döbbennem ara, hogy nem egyszerű dologra vállalkoztunk, amikor a tanítványságot választottuk. A Mester és a Szentlélek sebészi pontossággal találta meg azokat a pontokat az életemben, ahol szükségem van/volt a további alakulásra és fejlődésre a Mester után szabadon. Összességében elmondhatom, hogy sokkal szabadabban jöttem el Csanakról, szabadabban Jézus felé. És ez jó! Sok állítás kapott ismét színt az életemben, amelyek az elmúlt években kifakultak. És színesben élni remek!
Másik nagy élményemet azon tesók adták, akikkel együtt töltöttük azt az egy hetet. Jó kis tanítvány alapanyagok egytől-egyig, és sokat tanultam tőlük. Köszi mindenkinek!!!

Aki még nem volt ezen a kurzuson, az menjen és iratkozzon be a tanítványság iskolájába legközelebb! Aki volt már, ismételjen évet! Megéri.

Üdv mindenkinek Jézusban, a Mesterünkben:
Ancsa

  • Ancsa

Hozzászólások

JÁNOS KURZUS

NEKEM EZ SOKKAL KEMÉNYEBB VOLT ÉS NEHEZEBB MIND A PÁL KURZUS!2011 PÁL KURZUS INKÁBB FÁRASZTÓ VOLT NEKEM!2010 JÁNOS KURZUSON SZEGEDEN NEKEM EGÉSZ ÉLETRE SZÓL!NAGYON KÖSZÖNÖM AZ ÚRNAK HOGY JÁNOS KURZUSON LEHETEM ÉS A KÉT ATYÁNAK AKIK SEGÍTSÉGE NÉLKŰL 3 NAP ITT HAGYTAM VOLNA A KURZUST!NAGYON KÖSZÖNÖM SZENT ANDRÁS ISKOLA KURZUSAI MIDEGYIK MÁST NYÚJT AZ EMBERNEK!LACI