Evangelizáció, koncert és dicsőítés Kisszálláson 2004. november 27-én
Kedves Kisszállás környéki (pl. bajaiak, szegediek, kiskunhalasiak, zákányszékiek) Pál kurzust végzettek!
2004. november 27-én – szombaton – a kisszállási Művelődési Házban Csiszér Lászlónak és zenekarának szolgálatával zenés evangelizációt és koncertet tartunk a kisszállás környéki (tompai, kelebiai, mélykúti, jánoshalmi, kéleshalmi, kunfehértói, borotai, rémi, csávolyi, felsőszentiváni, tataházi, mátéházi, bácsalmási, csikériai, kunbajai, bácsbokodi, katymári és madarasi) „bérmálásra” készülő fiataloknak. Többségében olyan fiatalokról van szó, akik olyan távol álnak Jézustól, „mint amilyen messze van egymástól Makó és Jeruzsálem”. Úgy tűnik, hogy ezeket a fiatalokat 2005 tavaszán semmi nem fogja megmenteni attól, hogy a Szentlélek kényszerleszállást végezzen rajtuk, amit „bérmálásként” fognak majd anyakönyvezni.











Friss hozzászólások